gdzie zamówić kuchnie na wymiar

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?
Gdzie zamówić kuchnię na wymiar?

Współpraca z nasza firmą sprowadza się do do 3 kroków

KROK 1 –  Spotkanie i pomiar kuchnikuchnie na wymiar bezpłtny pomiar

kuchnie kraków bezpłatny pomiarWspółpraca z nami zazwyczaj rozpoczyna się od spotkania w domu/mieszkaniu klienta. Dokładny pomiar mebli kuchennych  to pierwszy i zarazem najważniejszy krok. Daje nam to możliwość obejrzenia miejsca montażu mebli kuchennych, sprawdzenie umiejscowienia przyłączy, układu ścian, okien, drzwi, co warunkuje późniejszą aranżację wnętrza. Zawsze na takim spotkaniu zwracamy uwagę jeśli należy przesunąć przyłącza mediów, bądź dodać nowe

Dokonujemy wstępnej analizy układy szafek, miejsc kolizyjnych (fronty), przekazujemy wszelkie sugestie co do akcesoriów, czy sprzętu AGD.

KROK 2 –  Projekt zabudowy kuchennej

Każda kuchnia na wymiar jest inna, każdy klient ma inne oczekiwania oraz budżet jaki może meble kuchenne bezpłatny pomiarprzeznaczyć na realizację swojej wymarzonej kuchni. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, chętnie współpracujemy z architektami, ekipami remontowymi, tak aby już na etapie wykańczania mieszkania odpowiednio rozplanować przyłącza mediów, wentylację, zasilanie sprzętu AGD. Tego typu współpraca ogranicza do minimum późniejsze zmiany, przesuwanie kontaktów, przyłączy mediów.

Współpracujemy z architektem wnętrz, który zawsze podpowie jakie rozmieszczenie mebli będzie najkorzystniejsze. Pomoże dobrać kolory, wskaże aktualnie panujące trendy. Osoba ta od pewnego momentu jest odpowiedzialna za projekt mebli kuchennych, nadzoruje prace wykończeniowe oraz zgodność wykonanych mebli z założonym projektem.

W naszej ofercie znajdziesz również – wizualizacje kuchni

gdzie zamówić kuchnie na wymiar

jak zamowić kuchnie na wymiar

gdzie zamówić kuchnie na wymiart w krakowie

W trakcie realizacji projektu jesteśmy otwarci na twoje uwagi, propozycję, zmiany.
Jeśli uznasz, że projekt spełnia twoje wszystkie oczekiwania przechodzimy do realizacji.

KROK 3 –   – realizacja i montaż

Na każdym etapie realizacji zlecenia kładziemy największy nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów.

Na tym etapie po dokładnym ustaleniu wyglądu mebli kuchennych i zastosowanych mechanizmów, skrupulatnie przygotowujemy meble do montażu.

Podczas montażu zawsze zabezpieczamy podłogi, uważamy, żeby nie uszkodzić ścian i sufitu, pracujemy dokładnie i starannie. Pracujemy elastycznie, dostosowujemy godziny w jakich przeprowadzamy montaż mebli kuchennych do Twoich możliwości.
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze a pozytywna opinia zaowocuje poleceniem naszej firmy twoim znajomym.

Jeśli masz  jakieś pytania, wątpliwości?
Zobacz na często zadawane pytania odnośnie współpracy z naszą firmą

Na każdym z tych etapów staramy sprostać twoim oczekiwaniom, działamy bardzo elastycznie, tak aby obydwie strony miały pewność, że wszystkie szczegóły dotyczące mebli kuchennych zostały omówione.

Chcesz kompleksowo wyposażyć swój dom czy mieszkanie w meble na wymiar – sprawdź naszą ofertę – kliknij –> Meble na wymiar Kraków