kuchnie na wymiar ceny

Meble kuchenne ceny

Każda kuchnia na wymiar jest inna dlatego nasza firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, nie posiadamy sztywnego cennika, każde meble kuchenne na zamówienie wyceniamy indywidualnie.

Na końcową wycenę mebli kuchennych ma wpływ tak wiele czynników, że stosowanie stałego cennika się nie sprawdza, w naszej firmie pod uwagę bierzemy dokładne zestawienie szafek,  rodzaj zastosowanych materiałów, akcesoriów oraz dodatków. Niebagatelne znaczenie na cenę mebli kuchennych na wymiar mają warunki oraz sposób montażu. Tylko po spotkaniu i oględzinach miejsca montażu, możemy przygotować rzetelną wycenę.

 

kuchne na wymiar ceny

meble kuchenne ceny

Spotkanie i wycena jest bezpłatna

(na terenie miasta Krakowa oraz w gminach ościennych), na takim spotkaniu klient wstępnie wybiera materiały, omawiany jest dokładny wygląd mebli i sposób montażu.  Po spotkaniu przygotowujemy wycenę wraz z krótką specyfikacją mebli.

Spotkania odbywają się w miejscu docelowego montażu, istnieje również możliwość spotkania w salonie firmy Belmeb, celem doboru akcesoriów (uchwyty, kosze, mechanizmy, oświetlenie).

Przygotowanie profesjonalnej wizualizacji to koszt od 150zł do 400zł

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jak przebiega współpraca z naszą firmą? Sprawdź